מי אנחנו?

"מבנים – החברה לחיזוק וחידוש" מבית "מבנים תוצרת הארץ בע"מ" יוזמת ומקדמת פרויקטים מכוח תמ"א 38 דרך כל שלבי התכנון, הניהול והביצוע.
פעילות החברה כוללת תכנון וליווי פרויקטי תמ"א 38 מתחילתם ועד סופם: מהבדיקה הראשונית לבניין, בדיקת התכנות הנדסית וכלכלית, תכנון אדריכלי וקונסטרוקטיבי מפורט, אישור הפרויקט אצל מהנדסי הבניה החיצוניים של העיריות, קבלת היתר בנייה מהרשות המקומית ולאחר מכן חיזוק המבנה, חידושו ובניית תוספות בנייה, או לחילופין, הריסת המבנה הישן ובניית מבנה חדש במקומו. 
החברה מתחייבת לתת לדיירים מענה מהיר וטיפול מסור על כל צרכיהם ודרישותיהם, כל זאת תוך מינימום זמן תגובה ומקסימום יעילות.
 
"מבנים – החברה לחיזוק וחידוש" מאמינה כי רק דרך שיתוף פעולה מלא, כן ופורה בין החברה ודיירי הבניין, פרויקט יוכל להתממש על הצד הטוב ביותר, באיכות הביצוע הגבוהה ביותר, תחת עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, כל זאת לרווחת הדיירים בבניין וללא כל עלות כספית מצד הדיירים.
החברה מלווה את הפרויקט דרך כל שלבי התכנון והביצוע, עליו אמונים קבלני בניין, אדריכלים, מהנדסי קונסטרוקציה ושמאים מהשורה הראשונה.
"מבנים – החברה לחיזוק וחידוש" מיקדה את תחום פעילותה במרכזי הערים ומספקת ללקוחותיה אלטרנטיבה מושלמת לחוויית מגורים מדהימה, בדירה ובניין חדשים או מחודשים, והכל, מבלי לצאת מהשכונה אותה הם אוהבים ובה בחרו לגור. פרויקטים מסוג זה הינם מורכבים ודורשים שילוב של יכולת ניהול, שירות לקוחות בזמינות גבוהה, מתן מענה בירוקרטי ויכולות ביצוע ברמות הגבוהות ביותר. מבנים שמה לעצמה למטרה להוביל את ההתחדשות העירונית ועושה את עבודתה ללא פשרות
 

החברה שמה דגש רב על התכנון והעיצוב ואחד מפרויקטי הדגל שלה "ויתקין 11" בחיפה זכה להיות אחד מ 20 הפרויקטים המעניינים בישראל לשנה הקרובה במגזין העיצוב האיטלקי הבין לאומי המתורגם לעברית "DOMUS".

החברה מתחייבת לתת לדיירים מענה מהיר וטיפול מסור על כל צרכיהם ודרישותיהם, כל זאת תוך מינימום זמן תגובה ומקסימום יעילות.